Contact

Organizations affiliated / Organizații afiliate

Nr.NameStatusCountryMembersFlag
1ASOCIAȚIA PARADIGME EDUCAȚIONALEFounding organisationROMANIA - CRAIOVAGodeanu Felix
Ionescu Marius
Cioaba Ionel
2ASOCIAȚIA DE PĂRINȚI „TRAIAN LALESCU” BRĂNEȘTIFounding organisationROMANIA - BRANEȘTIRodica Crivat
Andrei Elena
Nicolau Dumitru Dan
3ASOCIAȚIA EURO HOUSE ROȘIA DE AMARADIAAffiliated OrganisationROMANIA - ROȘIA DE AMARADIAILIUS MARIAN
TOMONIU GHEORGHE
SICHITIU GEORGIANA
4EURO EDUCATION FEDERATION - TERRANOVA DA SIBARIBranchITALY - TERRANOVA DA SIBARI
VINCENZO APA
ANTONIO GALLO
CHIARA MANNA
5EURO EDUCATION FEDERATION - TARGU - JIU
Branch ROMANIA - TÂRGU JIU Cioaba Cristina
Emanuella Tulpan
Bistreanu Eva
6Asociația Paradigme Educaționale - Targu JiuAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - TÂRGU JIUCiobanu Tudorel
Teodora Bivolu
Ciurea Cătălin
7Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea Banatul și CrișanaAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - BANAT și CRIȘANAFounding member, Diaconu Tudor
8Asociația Paradigme Educaționale - Sector 3 BucureștiAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - Sector 3 BucureștiCatalina Nicolin
Roșu - Matei Elena
Florea Maria
9Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea OlteniaAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - Regiunea OlteniaFounding member, Vlădulescu Irina Vladimirescu Mihai
10Clubul Sportiv Renshi MotruAffiliated OrganisationROMANIA - MOTRUChers Iacob-Bebe
Galcescu Marius
Boldea Luminita
11Asociația "Fiii Lupșei"Affiliated OrganisationROMANIA - MEHEDINȚICorcodel Viorel
Istodor Liviu
Enculescu Petre
12Asociatia Clubul Sportiv "Samurai Olt"Affiliated OrganisationROMANIA - OLTPopescu Constantin
Popescu Marin
Popescu Ioana
13Asociația Down Art TherapyAffiliated OrganisationROMANIA - TÂRGU JIUButu Radu Bogdan
Stoicoiu Elena Janina
Buțu Ionela Monica
14Asociația Club Sportiv Voicu DragonAffiliated OrganisationROMANIA - TÂRGU JIUVoicu Victor Gabriel
Rosat-Geanana Valentin
Popa Daniel
15Asociația PROTIN 2000 Affiliated OrganisationROMANIA - BOTOSANI Bârsan Dan Viorel
Ispir Mihai
Jacob Corneliu
16 Makers Club for youth and SportAffiliated OrganisationPALESTINA - GAZARafat Hassuna
Maher El Hassany
Taghreed Muhanna
17Global Union for Innovations Development and EducationAffiliated OrganisationBULGARIA-SOFIAIvan Stankov
Aleksandar Nikolov
Katya Marinova
18Center for education and development (CED)Affiliated OrganisationMACEDONIA- TEARCEVLADIMIR GJORGJEVSKI
METIN MUAREMI
LAZAR GJORGJEVSKI

19Likia Izcilik ve Doğa Sporlari Kulűbű Derenği Affiliated OrganisationTURCIA-ANTALIAOsman Pișirici
Halil Yavuz
Űlkű Pișirici
20SYSTEM&GAffiliated OrganisationGRECIA-ATENAArgyris Choulias
Diana Bataraka
Ivi Papadopoulou
21 YOUTHS SOLIDARITY SOUPPORTAffiliated OrganisationAZERBAIJAN - BAKUJamila Abdullayeva
Samir Niftalyev
Turkan Vusat Gizi
22Asociația "MIC NEWS"Affiliated OrganisationROMANIA - BUCUREȘTIMihai Căldăraru
Marcu Viorel Andrei
Maria Voicu

General Senate / Adunarea Generală

Nr.Name SurnameEmailStatusCountryFlag
1Stoica-Fetea Didona-Mădălinadido_2511@yahoo.comPresidentROMÂNIA - CRAIOVA
2Nicolin Catalinacatalinanikolin@yahoo.comVice PresidentROMÂNIA - București
3Cioabă Cristina
cryst1n4@yahoo.comVice PresidentROMÂNIA - Târgu-Jiu
4Pleșu Mircea Catalincatalinp11@yahoo.comGeneral SecretaryROMÂNIA - Târgu-Jiu
5Bârsan Dan Viorelsanduviorel1@gmail.comMember, Asociația PROTIN 2000ROMÂNIA - Botoșani
6Corcodel Viorelcorcodelviorelmihai@yahoo.comMember, Asociația "Fiii Lupsei"ROMÂNIA - Dr. Tr. Severin
7Chers Bebe Iacobchersiacob76@yahoo.comMember, Clubul Sportiv Renshi MotruROMÂNIA - Târgu-Jiu
8Voicu Victor Gabrielvoicuvictorgabriel@yahoo.com
Member, Asociația Clubul Sportiv "Samurai Olt"ROMÂNIA - Târgu-Jiu
9Crivat Rodicarodica.crivat7@gmail.comFounding member, Asociația de părinți „TRAIAN LALESCU” BrăneștiROMÂNIA - București
10Godeanu Felixficgod@gmail.comMember, Asociația Paradigme educaționaleROMÂNIA - Craiova
11Iliuș Marianmarian.iliusi@yahoo.comMember, Asociația EURO HOUSE, Roșia de AmaradiaROMÂNIA - Roșia de Amaradia
12Metin Muaremi
info@ced.org.mkMember, Center for education and development (CED)MACEDONIA - TEARCE
13Bistreanu Eva Nicoletaevabistreanu@yahoo.comMember, Euro Education Federation - Targu JiuROMÂNIA - Târgu-Jiu
14Ciobanu Tudoreldorutheos@gmail.comMember, Asociația Paradigme educaționale, Târgu-JiuROMÂNIA - Târgu-Jiu
15Vicenzo Apavin.apa1968@gmail.comMember, Euro Education Federation - TERRANOVA DA SIBARIITALIA - TERRANOVA DA SIBARI
16Rafat Hassunarassouna60@gmail.comMember, Makers Club for youth and SportPALESTINA - GAZA
17Ivan Stankovguide@guidebg.netMember, Global Union for Innovations Development and EducationBULGARIA - SOFIA
18Osman Pișiriciinfo@lidosk.orgMember, Likia Izcilik ve Doğa Sporlari Kulűbű Derenği TURCIA - ANTALIA
19Deaconu Tudortudordeaconu@gmail.com
Member, Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea Banatul și CrișanaROMÂNIA - Banatul și Crișana
20Vlădulescu Irinairina_vladulescu@yahoo.comMember, Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea OlteniaROMÂNIA - Oltenia
21Argyris Chouliassystemandg@gmail.comMember, SYSTEM&GGRECIA - ATENA
22.Jamila Abdullayevaifo@ghd.az;
samir.n.niftalyev@yadex.com
Member, YOUTHS SOLIDARITY SOUPPRTAZERBAIJAN - Baku
23.Mihai Căldărarumicnews.ro@gmail.comMember, Asociația "MIC NEWS"ROMANIA - BUCUREȘTI

Founding/Affiliated members / Membrii fondatori/afiliati

Nr.Name SurnameEmailStatusCountryFlag
1Ionescu Mariusyonescumarius@gmail.comFounding member,
President
ROMÂNIA - Craiova, Dolj
2Godeanu Felixficgod@gmail.comFounding member,
Vice President
ROMÂNIA - Craiova, Dolj
3Cioaba Ionelcdi7910@yahoo.comFounding member,
Vice President
ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
4Nicolau Dumitru Dan dannicolau_ro@yahoo.comFounding memberROMÂNIA - Brănești, București
5Crivat Rodicarodica.crivat7@gmail.comFounding memberROMÂNIA - Brănești, București
6Andrei ElenaFounding memberROMÂNIA - Brănești, București
7Mirea Iulianiulian_mirea@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Craiova, Dolj
8Nicolin Catalinacatalinanikolin@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - București
9Ciurea C. Catalincatalinciurea13@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
10Guțu Luizaluizagutu@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
11Mihai Melaniamelaniamihai@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
12Tulpan Emanuelaema_tulpan@hotmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
13Bistreanu Eva Nicoletaevabistreanu@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
14Ciobanu Tudoreldorutheos@gmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
15Braia Andrei Valentinandreivalentinbraia@gmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Rovinari, Gorj
16Plesu Mircea Catalincatalinp11@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Ciuperceni, Gorj
17Negru Elenamyboxoffice19@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
18Dinutoiu Vasile Andrei andrei199429@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
19Bivolu Iuliana Teodorat3o_iuly@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Motru, Gorj
21Iacob Chers Bebechersiacob76@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
22Bălănoiu Eugen Petrepetre balanoiu@gmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
23Licărete Roxana Mariaroxanalicarete@gmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Turceni, Gorj
24Ciuică Andreea Lorenalorenna.ciuică@gmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
25Alexandrescu Ionalexandrescui@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
26Tulpan Viorelviorema@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
27Stoica-Fetea Didona-Mădălinadido_2511@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Craiova, Dorj
28Trifan Olivia Elenatrifanolivia@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
29Țărăngoiu Gabriel-Mateimateimusic99@gmail.com
Member AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
30Joița Eugenia Alinajoitaalina@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
31Munteanu Ralucamunteanurallu16@gmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
32Dinu Anișoaradinu-any75@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj