Contact

Organizations affiliated / Organizații afiliate

Nr.NameStatusCountryMembersFlag
1ASOCIAȚIA PARADIGME EDUCAȚIONALEFounding organisationROMANIA - CRAIOVAGodeanu Felix
Ionescu Marius
Cioaba Ionel
2ASOCIAȚIA DE PĂRINȚI „TRAIAN LALESCU” BRĂNEȘTIFounding organisationROMANIA - BRANEȘTIRodica Crivat
Andrei Elena
Nicolau Dumitru Dan
3ASOCIAȚIA EURO HOUSE ROȘIA DE AMARADIAAffiliated OrganisationROMANIA - ROȘIA DE AMARADIAILIUS MARIAN
TOMONIU GHEORGHE
SICHITIU GEORGIANA
4EURO EDUCATION FEDERATION - TERRANOVA DA SIBARIBranchITALY - TERRANOVA DA SIBARI
VINCENZO APA
ANTONIO GALLO
CHIARA MANNA
5EURO EDUCATION FEDERATION - TARGU - JIU
Branch ROMANIA - TÂRGU JIU Cioaba Cristina
Emanuella Tulpan
Bistreanu Eva
6Asociația Paradigme Educaționale - Targu JiuAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - TÂRGU JIUCiobanu Tudorel
Teodora Bivolu
Ciurea Cătălin
7Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea Banatul și CrișanaAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - BANAT și CRIȘANAFounding member, Diaconu Tudor
8Asociația Paradigme Educaționale - Sector 3 BucureștiAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - Sector 3 BucureștiCatalina Nicolin
Roșu - Matei Elena
Florea Maria
9Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea OlteniaAffiliated Organisation - Branch of Paradigme EducationaleROMANIA - Regiunea OlteniaFounding member, Vlădulescu Irina Vladimirescu Mihai
10Asociația "Fiii Lupșei"Affiliated OrganisationROMANIA - MEHEDINȚICorcodel Viorel
Istodor Liviu
Enculescu Petre
11Asociatia Clubul Sportiv "Samurai Olt"Affiliated OrganisationROMANIA - OLTPopescu Constantin
Popescu Marin
Popescu Ioana
12Asociația Down Art TherapyAffiliated OrganisationROMANIA - TÂRGU JIUButu Radu Bogdan
Stoicoiu Elena Janina
Buțu Ionela Monica
13Asociația Club Sportiv Voicu DragonAffiliated OrganisationROMANIA - TÂRGU JIUVoicu Victor Gabriel
Rosat-Geanana Valentin
Popa Daniel
14Asociația PROTIN 2000 Affiliated OrganisationROMANIA - BOTOSANI Bârsan Dan Viorel
Ispir Mihai
Jacob Corneliu
15 Makers Club for youth and SportAffiliated OrganisationPALESTINA - GAZARafat Hassuna
Maher El Hassany
Taghreed Muhanna
16Global Union for Innovations Development and EducationAffiliated OrganisationBULGARIA-SOFIAIvan Stankov
Aleksandar Nikolov
Katya Marinova
17Center for education and development (CED)Affiliated OrganisationMACEDONIA- TEARCEVLADIMIR GJORGJEVSKI
METIN MUAREMI
LAZAR GJORGJEVSKI

18Likia Izcilik ve Doğa Sporlari Kulűbű Derenği Affiliated OrganisationTURCIA-ANTALIAOsman Pișirici
Halil Yavuz
Űlkű Pișirici
19SYSTEM&GAffiliated OrganisationGRECIA-ATENAArgyris Choulias
Diana Bataraka
Ivi Papadopoulou
20 YOUTHS SOLIDARITY SOUPPORTAffiliated OrganisationAZERBAIJAN - BAKUJamila Abdullayeva
Samir Niftalyev
Turkan Vusat Gizi
21Asociația "MIC NEWS"Affiliated OrganisationROMANIA - BUCUREȘTIMihai Căldăraru
Marcu Viorel Andrei
Maria Voicu
22.Asociația cultural-istorică "Dumitru și Maria Pleniceanu"Affiliated OrganisationROMANIA - Târgu-JiuPopete Pătrașcu Andrei
Drăghici Doru
23.Club Sportiv "Renshi"Affiliated OrganisationROMANIA - MotruChers Bebe Iacob
Gîlcescu Marius
Boldea Luminița
24.Association Brainstrom GroupAffiliated OrganisationBULGARIA - RazlogKatya Brankova
Kinka Pandzhakova
Peter Brankov
25. Baba Bhagwan Das Educational Society (Mothuka)Affiliated OrganisationINDIA - Tehsil Bansur District AlwarRaj Singh Taxak
Ram Singh
Mange Ram Sheoran
26.ORGANIZAȚIA NAȚIONALĂ "CERCETAȘI ROMÂNIEI"Affiliated OrganisationROMANIA - TÂRGU-JIU Bodea Aura
Groza Iulia
Sfîrlogea Ciprian
27.EURO EDUCATION FEDERATION, RUMABranchSERBIA - RUMAMirko Zrnić
Ivana Staankovic
Daniela Vasilé

General Senate / Adunarea Generală

Nr.Name SurnameEmailStatusCountryFlag
1Stoica-Fetea Didona-Mădălinadido_2511@yahoo.comPresident, Euro Education FederationROMÂNIA - CRAIOVA
2Nicolin Catalinacatalinanikolin@yahoo.comVice President, Asociația Paradigme educaționaleROMÂNIA - București
3Popete Pătrașcu Andrei asociațiapleniceanu@yahoo.comVice President, Asociația cultural-istorică "Dumitru și Maria Pleniceanu"ROMÂNIA - Târgu-Jiu
4Cristina Cioabăcryst1n4@yahoo.comGeneral Secretary, Euro Education FederationROMÂNIA - Târgu-Jiu
5Pleșu Mircea Catalincatalinp11@yahoo.comLegal Adviser, Euro Education FederationROMANIA - Târgu-Jiu
6Corcodel Viorelcorcodelviorelmihai@yahoo.comMember, Asociația "Fiii Lupsei"ROMÂNIA - Dr. Tr. Severin
7Bârsan Dan Viorelsanduviorel1@gmail.comMember, Asociația PROTIN 2000ROMÂNIA - Botoșani
8Ilie I. Iustina-Danielaprofa_de_muzik@yahoo.comEURO EDUCATION FEDERATION, BucureștiROMANIA - București
9Crivat Rodicarodica.crivat7@gmail.comFounding member, Asociația de părinți „TRAIAN LALESCU” BrăneștiROMÂNIA - București
10Godeanu Felixficgod@gmail.comMember, Asociația Paradigme educaționaleROMÂNIA - Craiova
11Iliuș Marianmarian.iliusi@yahoo.comMember, Asociația EURO HOUSE, Roșia de AmaradiaROMÂNIA - Roșia de Amaradia
12Metin Muaremi
info@ced.org.mkMember, Center for education and development (CED)MACEDONIA - TEARCE
13Bălășoiu Petreevabistreanu@yahoo.comMember, Euro Education Federation - Targu JiuROMÂNIA - Târgu-Jiu
14Bistreanu Eva Nicoletadorutheos@gmail.comMember, Asociația Paradigme educaționale, Târgu-JiuROMÂNIA - Târgu-Jiu
15Vicenzo Apavin.apa1968@gmail.comMember, Euro Education Federation - TERRANOVA DA SIBARIITALIA - TERRANOVA DA SIBARI
16Rafat Hassunarassouna60@gmail.comMember, Makers Club for youth and SportPALESTINA - GAZA
17Ivan Stankovguide@guidebg.netMember, Global Union for Innovations Development and EducationBULGARIA - SOFIA
18Osman Pișiriciinfo@lidosk.orgMember, Likia Izcilik ve Doğa Sporlari Kulűbű Derenği TURCIA - ANTALIA
19Deaconu Tudortudordeaconu@gmail.com
Member, Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea Banatul și CrișanaROMÂNIA - Banatul și Crișana
20Vlădulescu Irinairina_vladulescu@yahoo.comMember, Asociația Paradigme Educaționale - Regiunea OlteniaROMÂNIA - Oltenia
21Argyris Chouliassystemandg@gmail.comMember, SYSTEM&GGRECIA - ATENA
22.Jamila Abdullayevaifo@ghd.az;
samir.n.niftalyev@yadex.com
Member, YOUTHS SOLIDARITY SOUPPRTAZERBAIJAN - Baku
23.Mihai Căldărarumicnews.ro@gmail.comMember, Asociația "MIC NEWS"ROMANIA - BUCUREȘTI
24.Katya Brankovakbrankova@gmail.com;
brainstrombulgaria@gmail.com
Member, Association Brainstrom GroupBULGARIA - Razlog
25.Raj Singh Taxakrajtaxak@gmail.com;Member, Baba Bhagwan Das Educational Society (Mothuka)INDIA - Tehsil Bansur District Alwar
26Chers Bebe IacobClub Sportiv "Renshi"ROMANIA - Târgu-Jiu
27Boltașu Roxanaroxanaboltasu@yahoo.comORGANIZAȚIA NAȚIONALĂ "CERCETAȘI ROMÂNIEI", Filiala Târgu-Jiu ROMANIA - Târgu-Jiu
28.Mirko Zrnićdanielavasic77@hotmail.comEURO EDUCATION FEDERATION, RUMASERBIA - RUMA
29Voicu Victor Gabrielvoicuvictorgabriel@yahoo.com
Member, Asociația Clubul Sportiv "Samurai Olt"ROMÂNIA - Târgu-Jiu

Founding /Affiliated members / Membrii fondatori/afiliati

Nr.Name SurnameEmailStatus / OccupationCountryFlag
1Ionescu Mariusyonescumarius@gmail.comFounding member,
President; Software Developer
ROMÂNIA - Craiova, Dolj
2Godeanu Felixficgod@gmail.comFounding member,
Vice President; profesor(info-fizică)
ROMÂNIA - Craiova, Dolj
3Cioaba Ionelcdi7910@yahoo.comFounding member,
Vice President; profesor(istorie)
ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
4Nicolau Dumitru Dan dannicolau_ro@yahoo.comFounding member, Profesor(geografie-istorie)ROMÂNIA - Brănești, București
5Crivat Rodicarodica.crivat7@gmail.comFounding member, Profesor(învățământ primar)ROMÂNIA - Brănești, București
6Andrei ElenaFounding memberROMÂNIA - Brănești, București
7Mirea Iulianiulian_mirea@yahoo.comMember Afilliated; preot ortodoxROMÂNIA - Craiova, Dolj
8Nicolin Catalinacatalinanikolin@yahoo.comMember Afilliated; profesor(franceză-engleză)ROMÂNIA - București
9Ilie I. Iustina-Danielaprofa_de_muzik@yahoo.comMember Afilliated; profesor de muzicăROMANIA - București
11Mihai Melaniamelaniamihai@yahoo.comMember Afilliated; profesor(franceză)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
12Tulpan Emanuelaema_tulpan@hotmail.comMember Afilliated; profesor(engleză)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
13Bistreanu Eva Nicoletaevabistreanu@yahoo.comMember Afilliated; profesor(Lb. Română)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
14Ciobanu Tudoreldorutheos@gmail.comMember Afilliated; profesor(muzică)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
15Braia Andrei Valentinandreivalentinbraia@gmail.comMember Afilliated; studentROMÂNIA - Rovinari, Gorj
16Plesu Mircea Catalincatalinp11@yahoo.comMember Afilliated; juristROMÂNIA - Ciuperceni, Gorj
17Negru Elenamyboxoffice19@yahoo.comMember Afilliated; profesor(informatică-matematică)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
18Dinutoiu Vasile Andrei andrei199429@yahoo.comMember Afilliated; studentROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
19Bivolu Iuliana Teodorat3o_iuly@yahoo.comMember Afilliated; farmacistROMÂNIA - Motru, Gorj
20Bălănoiu Eugen Petrepetre balanoiu@gmail.comMember Afilliated; elevROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
21Licărete Roxana Mariaroxanalicarete@gmail.comMember Afilliated; studentROMÂNIA - Turceni, Gorj
22Ciuică Andreea Lorenalorenna.ciuică@gmail.comMember Afilliated; studentROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
23Alexandrescu Ionalexandrescui@yahoo.comMember Afilliated; actorROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
24Tulpan Viorelviorema@yahoo.comMember Afilliated; pastor baptistROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
25Stoica-Fetea Didona-Mădălinadido_2511@yahoo.comMember Afilliated; profesor(Lb. Română)ROMÂNIA - Craiova, Dorj
26Trifan Olivia Elenatrifanolivia@yahoo.comMember Afilliated; profesor(Lb. Română)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
27Țărăngoiu Gabriel-Mateimateimusic99@gmail.com
Member Afilliated; elevROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
28Joița Eugenia Alinajoitaalina@yahoo.comMember Afilliated; profesor(Lb. Română)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
29Munteanu Ralucamunteanurallu16@gmail.comMember Afilliated; elevROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
30Dinu Anișoaradinu-any75@yahoo.comMember Afilliated; profesor(învățământ primar)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
31Birceanu Sorin Mădălinnyros31@yahoo.comMember Afilliated; cântăreț bisericescROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
32Boceanu Feliciaboceanufelicia@yahoo.comMember Afilliated; profesor(Lb. Română)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
33Brașoavă Dana Ștefaniadana-stefany@yahoo.comMember Afilliated; studentROMÂNIA - București
34Semen Alexandru Constantinsemen.alexandru@yahoo.comMember Afilliated; teologROMANIA - Târgu-Jiu, Gorj
35Chers Bebe IacobMember Afilliated; antrenor "Arte Marțiale"ROMANIA - Motru, Gorj
36Moanță Florinmoanta_florin @yahoo.comMember Afilliated; preot ortodoxROMANIA - Redea, Olt
37Ciurea C. Catalincatalinciurea13@yahoo.comMember Afilliated; profesor(religie)ROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
38Guțu Luizaluizagutu@yahoo.comMember Afilliated; studentROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj

Youth Organization / Organizația de Tineret

 
Nr.Name SurnameEmailStatusCountryFlag
1.Dana Ştefania Braşoavă


dana-stefany@yahoo.compresidentROMÂNIA - București
2.Bălănoiu Eugen Petrepetre balanoiu@gmail.comVice PresidentROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
3.Denisa Ciungudenisaciungu95@yahoo.comVice PresidentROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
4.Pleșu Mircea Catalincatalinp11@yahoo.comLegal AdviserROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
5.Munteanu Ralucamunteanurallu16@gmail.comSecretar GeneralROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
6Licărete Roxana Mariaroxanalicarete@gmail.comMember Afilliated ROMÂNIA - Turceni, Gorj
7Ciuică Andreea Lorenalorenna.ciuică@gmail.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
8Dinutoiu Vasile Andreiandrei199429@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
9Țărăngoiu Gabriel-Mateimateimusic99@gmail.com
Member AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj
10.Semen Alexandru Constantinsemen.alexandru@yahoo.comMember AfilliatedROMÂNIA - Târgu-Jiu, Gorj